Dopřejte si čas pro sebe a vychutnejte si naše

MASÁŽE

90 minut

Klasická thajská masáž

Masáž navozuje celkové uvolnění těla, protahuje svaly, šlachy a klouby. Je vhodná pro aktivní klienty, nebo po zvýšené fyzické námaze.

90 minut

Olejová thajská masáž

Jedná se o kombinaci klasické thajské masáže s použitím speciálního masážního oleje, masáž je vhodná k odpočinku a ocení ji lidé po náročném pracovním dnu.

30-60 minut

Thajská masáž chodidel a nohou

Masáže chodidel a nohou se praktikují již po staletí v mnoha kulturách a podporují zdraví člověka. Dnes je tato masáž považována za doplňkovou a alternativní medicínu, kterou využívají miliony lidí, aby ulevili bolesti, zredukovali stres a napětí.

120 minut

Královská masáž

Tato masáž je určena pro ty, kteří chtějí svému tělu dopřát to nejlepší, jelikož kombinuje prvky dalších druhů masáží, navíc je doplněna přikládáním bylinných sáčků na vaše tělo.

90 minut

Masáž lávovými kameny

Lávové kameny působí na body v těle, které pozitivně ovlivňují svým teplem. Masáž probíhá během aplikace kamenů, ale i bez nich. Původem nepochází z Thajska, nicméně je velmi populární.

30-60 minut

Masáž zad, šíje a hlavy

Využijte rychlého uvolnění, které poskytuje masáž zad, šíje a hlavy po cestě ze zaměstnání. Masáž se zaměřuje na oblasti, které jsou namáhané právě během sedavého zaměstnání. Vhod přijde samozřejmě každému, kdo v těchto oblastech cítí jakékoli napětí.

NECHTE SE U NÁS HÝČKAT

Otevírací doba 

PO – PÁ
9:00 – 22:00

SO
9:00 – 18:30

NE
Zavřeno

Zavolejte nám nebo napište

Jsme tu pro Vás!

13 + 6 =

Kde nás najdete

Chodská 12

Praha 2 - Vinohrady